Tel:32 269 91 69
Tel/fax:32 266 21 58
E-mail:biuro@sobimex.pl

Besta przyszybowa- w kasetkach

Roleta w kasetkach z prowadnicami płaskimi Besta przeyszybowa przeznaczona jest do montażu na oknie. Montaż do listwy przyszybowej nie uszkadza ramy okiennej. Tworzy jednolitą bryłę z oknem (zintegrowane z kasetką płaskie boczki). Mechanizm samohamujący umożliwia zatrzymanie materiału w dowolnej pozycji. Bogata paleta kolorów i oklein. System i sposób montażu rolet - jak w rolecie Passionata. Różnica polega w kształcie kasetek i powadnic.

Sobimex

Wizualizator osłon

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą, która obejmuje:

rolety okienne: wewnętrzne, sterowane ręcznie lub elektrycznie, wielkogabarytowe, w kasetkach z prowadnicami, przeciwsłoneczne, zaciemniające, do okien dachowych, rolety rzymskie, dzień - noc, żaluzje drewniane, aluminiowe, żaluzje pionowe, plisy, moskitiery, żaluzje zewnętrzne, fasadowe, rolety zewnętrzne, zabezpieczające, rolety do ogrodów zimowych, markizy balkonowe, tarasowe, refleksole, verandy, bramy, kraty rolowane.

Produkty naszej firmy zapewnią Państwu najwyższy komfort użytkowania. Będą służyły bezawaryjnie przez długie lata. Są produktami godnymi największego zaufania, wyprodukowane z najlepszych materiałów, zapewniając absolutną niezawodność. Posiadają atesty higieniczne Państwowego Zakładu Higieny, Deklaracje Zgodności, Klasyfikacje Ogniowe.

Działamy na terenie całego województwa Śląskiego w tym na terenie takich miast jak: Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza.

Dawna siedziba naszego biura
rzetelna firma

Nasi klienci

© Projekt i realizacja: PR Management | Oprogramowanie: sklep internetowy

logo PRManagement