Tel:32 269 91 69
Tel/fax:32 266 21 58
E-mail:biuro@sobimex.pl

Refleksol XS-XL-XXL - bez kasety

Refleksol XS-XL-XXL jest roletą materiałową służącą do zaciemnienia pomieszczeń. Nie posiada kasety i jest mocowana do ściany lub sufitu za pomocą uchwytu uniwersalnego.
System występuje jako wolnowiszący lub z prowadnicami linkowymi. Zaletą XXL jest możliwość wykonania go w dużych rozmiarach (4,5m x 5m), co jest bardzo korzystne w przypadku zaciemniania wielkich powierzchni.
Do systemu stosuje się napęd ręczny lub silnikowy z możliwością dołączenia automatyki pogodowej i grupowego sterowania roletami.

Sobimex

Wizualizator osłon

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą, która obejmuje:

rolety okienne: wewnętrzne, sterowane ręcznie lub elektrycznie, wielkogabarytowe, w kasetkach z prowadnicami, przeciwsłoneczne, zaciemniające, do okien dachowych, rolety rzymskie, dzień - noc, żaluzje drewniane, aluminiowe, żaluzje pionowe, plisy, moskitiery, żaluzje zewnętrzne, fasadowe, rolety zewnętrzne, zabezpieczające, rolety do ogrodów zimowych, markizy balkonowe, tarasowe, refleksole, verandy, bramy, kraty rolowane.

Produkty naszej firmy zapewnią Państwu najwyższy komfort użytkowania. Będą służyły bezawaryjnie przez długie lata. Są produktami godnymi największego zaufania, wyprodukowane z najlepszych materiałów, zapewniając absolutną niezawodność. Posiadają atesty higieniczne Państwowego Zakładu Higieny, Deklaracje Zgodności, Klasyfikacje Ogniowe.

Działamy na terenie całego województwa Śląskiego w tym na terenie takich miast jak: Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza.

Dawna siedziba naszego biura
rzetelna firma

Nasi klienci

© Projekt i realizacja: PR Management | Oprogramowanie: sklep internetowy

logo PRManagement