Tel:32 269 91 69
Tel/fax:32 266 21 58
E-mail:biuro@sobimex.pl

Rolety wolnowiszące, wielkogabarytowe - Largo

      


Rolety wolnowiszace to klasyczna forma osłony przeciwsłonecznej i element dekoracyjny.

Prosta obsługa na mechanizm łańcuszkowy, sprężynowy lub elektryczny. Montaż do ściany, sufitu lub wnęki.

Rolety wielkogabarytowe LARGO wykonywane są na rurze 40mm, umożliwiające wykonanie produktu o szerokości 3 mb i wysokości 4 mb o maksymalnej powierzchni nie przekraczającej 8 m2.

Standardowo roleta wyposażona jest w napęd ręczny - łańcuszkowy. Napęd elektryczny z wybranym systemem sterowania jest za dopłatą.

Możliwe jest wykonanie 2 (lub więcej) rolet obok siebie na wspólnym napędzie elektrycznym, o maksymalnej sumarycznej powierzchni 12 m2.


Warto wiedzieć

W roletach o dużych powierzchniach konieczne jest łączenie tkaniny za pomocą szycia (zawsze w poziomie) co w przypadku tkanin wzorzystych nie zawsze jest możliwe do wykonania.

Sobimex

Wizualizator osłon

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą, która obejmuje:

rolety okienne: wewnętrzne, sterowane ręcznie lub elektrycznie, wielkogabarytowe, w kasetkach z prowadnicami, przeciwsłoneczne, zaciemniające, do okien dachowych, rolety rzymskie, dzień - noc, żaluzje drewniane, aluminiowe, żaluzje pionowe, plisy, moskitiery, żaluzje zewnętrzne, fasadowe, rolety zewnętrzne, zabezpieczające, rolety do ogrodów zimowych, markizy balkonowe, tarasowe, refleksole, verandy, bramy, kraty rolowane.

Produkty naszej firmy zapewnią Państwu najwyższy komfort użytkowania. Będą służyły bezawaryjnie przez długie lata. Są produktami godnymi największego zaufania, wyprodukowane z najlepszych materiałów, zapewniając absolutną niezawodność. Posiadają atesty higieniczne Państwowego Zakładu Higieny, Deklaracje Zgodności, Klasyfikacje Ogniowe.

Działamy na terenie całego województwa Śląskiego w tym na terenie takich miast jak: Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza.

Dawna siedziba naszego biura
rzetelna firma

Nasi klienci

© Projekt i realizacja: PR Management | Oprogramowanie: sklep internetowy

logo PRManagement